چگونه تاجر شویم سوال بسیاری از مردم است اما به نظر ما چگونه تاجر موفقی شویم از آن مهمتر است. آیا انتخاب محصول و حوزه کاری مهم است؟ چه محصولی و چه کالایی برای تجارت انتخاب کنیم تا در آن موفق شویم و به درآمد بالا برسیم؟

قبلا هم گفتیم که پردرآمدترین شغل در دنیا تجارت است اما چرا همه به تجارت وارد نمی شوند در مقاله ای جداگانه به بررسی آن پرداختیم.

شما نیز ابتدا باید به یقین و قطعیت برسید که برای نجات خود و خانوادتان باید ثروتمند شوید و راه ثروتمند شدن نیز تجارت است.

انتخاب محصول اولین گام ورود به تجارت

زمانیکه می خواهیم تجارت را شروع کنیم، گام اول انتخاب محصول می باشد و بسیاری از شما در همین مرحله درجا می زنید. به نظر ما انتخاب محصول شما نباید بیش از یک هفته طول بکشد که توضیحات بیشتر را قبلاً به تفصیل گفته ایم.

انتخاب محصول در میزان درآمد شما از تجارت تأثیر دارد اما هر محصولی که انتخاب کنید حتی ضعیف ترین محصولات، بهتر از آن است که اصلاً وارد تجارت نشوید. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه انخاب محصول برای تجارت می توانید از تیم تجارت نیکو کمک بگیرید.

تهیه ابزار تجارت

پس از انتخاب محصول باید سراغ ابزار و وسایل آن برویم و اصطلاحاً ابزار کار خود را فراهم کنیم.

بنا یا نجاری را تصور کنید که می خواهد به بنایی و نجاری مشغول شوند. طبیعتاً برای انجام اینکارها باید ابزارآلات لازم را فراهم کنند.

ابزار تجارت چیست؟

در اینجا مطالبی را به شما می گوییم که شاید ساده و گاهی خنده دار باشد، اما واقعیت محض است.

یک تاجر برای موفقیت در کارش نیاز به زبان و عقل دارد. یک تاجر برای موفقیت در کارش از زبان و عقل(مغز) خود به خوبی بهره می برد و جالب این است که این دو ابزار برخلاف سایر اعضای بدن، فرسوده نمی شوند.

برای انجام هر کاری برخی از اعضا و جوارح بدن شما درگیر و دخیل هستند. تمام اعضای بدن به مرور زمان فرسوده و از کار افتاده می شوند بجز زبان و عقل که مظهر آن مغز است. تاجر موفق از زبان و عقل خود به خوبی بهره می برد تا موفقیت خود را روز به روز بیشتر کند.

یکی دیگر از مهمترین ابزارهای تجارت که امروز با آن سر و کار داریم ابزار تبلیغاتی و بازاریابی است که فعلا ما از اینترنت استفاده می کنیم.

قبلا گفته ایم که برای داشتن یک تجارت موفق لازم است تا خود را به دیگران معرفی کنید که برای اینکار از اینترنت کمک می گیریم.

اینترنت، ارزان است، پایدار است و موثر است. بنابراین برای برندسازی و معرفی خود و محصولات خود تا می توانید از آن استفاده مفید کنید.

دسترس پذیری رمز استمرار در تجارت

اگر می خواهید در تجارت باقی بمانید و ورشکسته نشوید سعی کنید دسترس پذیری خود را حفظ کنید.

دسترس پذیری یعنی اینکه:

  1. در جلو چشم مشتریان و در مسیر آنها باشید.
  2. پاسخگوی مشتریان خود باشید.

دسترس پذیری با تبلیغات رابطه مستقیم دارد. هر چه تبلیغات خود را افزایش دهید، دسترس پذیری بیشتری خواهید داشت اما فراموش نکنید که پاسخگو هم باشید.

اگر خود را زیاد در مسیر مشتری قرار دهید اما پاسخگوی تماسها و ارتباطات نباشید، نه تنها درآمد خود را افزایش نمی دهید، بلکه به یک برند منفور تبدیل می شوید. میزان تبلیغات و افزایش دیده شدن را متناسب با قدرت پاسخگویی خود انتخاب کنید.

تبلیغات را کم نکنید، پاسخگویی خود را تقویت کنید.

ساده ترین راه کسب درآمد از اینترنت

در بخش ابزار تجارت گفتیم که یکی از مهمترین ابزارهایی که ما امروزه استفاده می کنیم، اینترنت است.

چگونه از اینترنت برای ثروتمند شدن استفاده کنیم؟

  1. وب سایت
  2. فروشگاه اینترنتی
  3. اپلیکیشن
  4. شبکه های اجتماعی

در صفحه اینستاگرام تجارت نیکو بطور کامل تشریح کردیم که چگونه می توانیم از 4 عنصر فوق در راه درآمدزایی بیشتر و ثروتمند شدن استفاده کنیم.

اینترنت مثل یک چاقوی دو لبه است با کاربردهای مختلف. شما می توانید با آن کسب درآمد کنید و یا عمر خود را تلف کنید.

بی شک داشتن وب سایتهایی که در صفحات اول گوگل باشند می تواند تجارت موفقی را برای شما رقم بزند. این موضوع یک اصل است و نیاز به اثبات ندارد.

روزانه افراد بسیار زیادی را در اطراف خود می بینید که از راه اینترنت به درآمدهای بسیار خوبی رسیده اند، اما چرا شما باید از این قافله جدا بمانید؟

تجارت نیکو برای راه اندازی کسب و کار شما و موفقیت در تجارت به شما مشاوره رایگان می دهد.

با استفاده از فرم انتهای این صفحه یا فرم تماس با ما سوالات خود را از مشاوران این مجموعه بپرسید.

ما صفر تا صد تجارت را به شما آموزش می دهیم، آنگونه که خود این مسیر را رفته ایم.

فرم درخواست مشاوره رایگان تجارت

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .