طرح حمایت از جوانان جویای کار توسط تولیدکنندگان

سلام!!!

لطفاً اگه تولیدکننده، تأمین کننده یا وارد کننده یه محصول هستید، ویدئوی زیر رو به دقت ببینید. 8 دقیقه وقت شما رو می گیره اما ما امیدواریم این 8 دقیقه شروعی باشه برای افزایش فروش محصولات شما و شروعی باشه برای کسب درآمد جوانانی که برای به دست آوردن رزق حلال نیاز به کمک ما و شما دارند.

بعد از دیدن این ویدئو سوالات شما را جواب میدیم.

سوالاتی که ممکنه به ذهن شما بیاد

1- ما خودمون سایت و شبکه های اجتماعی داریم. پس نیازی به این طرح نیست.

پاسخ: برندسازی و در ادامه اون، تبلیغات و بازاریابی در واقع یک میدان نبرد هست. هر چقدر شما مجهزتر وارد بشید احتمال موفقیت شما بیشتره. اگر شما وب سایت و شبکه های اجتماعی دارید میتونید تعداد آنها را افزایش بدید. در واقع مثل برندهای معروف که با دو یا سه یا حتی تعداد بیشتری نام تجاری وارد بازار تبلیغات می‌شوند. به عنوان مثال گلرنگ و اکتیو رو مثال می‌زنیم یا سان استار و سن ایچ را مثال می‌زنیم اینها مالکان یکسانی دارند اما در نظر مردم با هم رقیب هستند و از این رقابت سوری منفعتها می برند.

شما هم به راحتی می توانید با افزایش زیرساختهای اینترنتی خود، تعداد نمایندگان و شعب خود را افزایش دهید.

2- آیا باید سایت قبلی خود را کنار بگذاریم؟ سرنوشت کارهایی که قبلا انجام دادیم چی میشه؟

پاسخ: همه فعالیت‌هایی که قبلاً در حوزه دیجیتال مارکتینگ داشتید به قوت قبل باقی میمونه و این مسیر یک مسیر موازی و در کنار اونها کار خودش رو شروع میکنه.

3- میزان سرمایه گذاری در این طرح چقدر است؟

پاسخ: سرمایه گذاری در این طرح به ازای هر نماینده 10 میلیون تومان است که شما می توانید حداقل 1 و حداکثر 3 نماینده داشته باشید. در واقع شما با مبلغ 10 میلیون تومان یک نماینده فعال دارید که برروی محصولات شما و برند شما بازاریابی می کنه. این مبلغ در سال اول 10 میلیون تومان و درصورت تمایل برای ادامه در سالهای بعد تقریباً 2 میلیون تومان خواهد بود.(این مبلغ هزینه تمدید هاست و دامنه و پشتیبانی زیرساختها می باشد.)

4- چه تضمینی وجود دارد که مالکیت زیرساختهای تهیه شده به ما تعلق می گیرد؟

پاسخ: در همان ابتدای کار، در صورت تمایل، دامنه و هاست سایت به نام شما و با اکانت شما در شرکت هاستینگ مورد نظر شما ثبت و خریداری می شود.

راستی یادمون رفت بگیم

خوشحال میشیم، در یک جلسه حضوری بتونیم با هم تبادل نظر کنیم و جنبه های مختلف این طرح رو با هم بررسی کنیم. منتظر ارتباط شما هستیم.

اگر سوال دیگه ای دارید، داخل کادر زیر بپرسید، جواب میدیم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .